ALAÇATI SAZ HASIR

ALAÇATI SAZ HASIR

Saz hasır, adından da anlaşılacağı üzere saz kamışların örülmesi ile elde edilen dekoratif ürünlerdir. ALAÇATI SAZ HASIR firması olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde siz de bu dekoratif ürün ve uygulamalardan yararlanabilir ve mekanlarınızın daha doğal olmasını sağlayabilirsiniz. Sektörde uzun bir süredir faaliyet gösteren bir firma olarak saz hasırları hem direkt ürün olarak satışa sunarız hem de bu ürünler ile yapılan uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Yani kaplama ve benzeri hizmetler de yerine getiririz. Saz hasır yapımı ile sizlere birçok farklı ürün seçeneği sunarız. Belirtmek gerekir ki bu ürünler misina ipler ile birbirine bağlanan ve örülen dekoratif ürünlerdir. Üretimde tamamen doğal materyaller kullanırız. Yani sizlere sunduğumuz saz hasırlar doğal olması ile ön plana çıkar.

ALAÇATI SAZ HASIR Ürünleri

Saz hasır olarak adlandırılan ürünler saz kamışların yapılması ile elde edilen son derece kaliteli ürünlerdir. Belirtmek gerekir ki bu kamışlar hem ölme ile hem de misina ipler ile birbirine bağlanır. Tamamen doğal saz kamışlar ile üretilmesi sayesinde çevre dostudur. Çatı kaplama, gölgelik, çit, kaplama ve benzeri şekillerde yaygın olarak kullanılır. ALAÇATI SAZ HASIR ürünleri sunan bir firma olarak sizlere pek çok ürün ve uygulama seçeneği sunarız. Bu ürün ve uygulamalarımız gerek yüksek kalitesi gerekse estetik ve doğal görüntüsü ile ön plana çıkar. Son zamanlarda en fazla kullanılan dekorasyon ürünleri arasında fazlasıyla öne çıkıyor. Doğallığı ile insanların beğendiği saz hasırlar her alanda kullanmak için idealdir.

ALAÇATI SAZ HASIR Fiyatları

Saz hasır olarak adlandırılan ürünler oldukça geniş kapsamlıdır. Bu ürünlerin modelleri pek çok farklı şekilde ayrılabiliyor. Kullanım alanına ve hangi ürünün tercih edileceğine bağlı olarak ödemeniz gereken ücretler de değişkenlik gösterir. Belirtmek gerekir ki firmamız bu noktada sunduğu ekonomik fiyat seçenekleri ile sizlere yardımcı oluyor. Hangi ürünü almak veya yaptırmak istediğinizi ve ölçüleri bizimle paylaşmanız halinde fiyat teklifi alabilirsiniz. ALAÇATI SAZ HASIR FİYATLARI uygun olduğu için pek çok alanda tercih edilir ve mekanların daha doğal, şık olmasını sağlar.