FETHİYE SAZ HASIR

FETHİYE SAZ HASIR

Saz hasır ürünleri mekanların doğal görünüme sahip olması için ya da daha doğal ortamalar oluşturmak için kullanılan bir dekoratif ürün olarak gösterilebilir. Belirtmek gerekir ki estetik görünümleri, sağladığı doğallık, uygulama alanının fazlalığı gibi nedenler ile birçok farklı alanda saz hasırlara rastlamak mümkündür. Saz kamışların misina ipleri ile birbirine bağlanması veya örülmesi ile elde edilen ürünler işletmelerde de bireysel yaşam alanlarında da fazlasıyla kullanılıyor. FETHİYE SAZ HASIR firması olarak sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizi memnun etmek adına en iyi ürünleri sunmaya özen gösteririz. Personellerimiz gerekli kaplama, döşeme, uygulama gibi işlemleri sorunsuz bir şekilde yerine getirir. Aynı zamanda firmamız tarafından üretilen ürünler uzun kullanım ömürlü ve dayanıklıdır.

FETHİYE SAZ HASIR  Kullanım Alanları

Saz hasırların kullanım alanı kapsamında birçok farklı yer gösterilebilir. İşletmelerde zemin, duvar, tavan, çatı kaplamaları olarak kullanılabilir. Bu doğrultuda kafe ve restoranlarda dış mekan alanına son derece uygundur. Plajlarda, bahçelerde ve benzeri yerlerde gölgelik, kamelya ve benzeri şekillerde kullanımı mümkündür. Otellerde, evlerde ve daha çok sayıda alanda estetik dekorasyon uygulamaları olması ile ön plana çıkar. FETHİYE SAZ HASIR FİRMALARI arasında yer alan bir firma olarak yazlık gibi yaşam alanlarında bu hizmetlerimizi çok sık sunarız. Bu ürünler hem sıcağa hem de soğuğa uyum sağlayabilir. İzolasyon özelliği de mevcuttur. Temizlemesi ve bakımları da oldukça kolaydır. Yazlıklarda şemsiyelik, güneşlik, mobilya dekorasyon ürünleri, çitler, kaplama ürünleri ve benzeri şekillerde kullanımı uygundur.

FETHİYE SAZ HASIR FİYATLARI

Saz hasır ürün ve uygulamalarını satın almak isteyen kişilerin farklı ücretler ödemesi gerekebilir. Bunun nedeni ise ürün seçeneklerinin çok fazla olmasıdır. Birbirinden farklı şekillerde kullanılması mümkün olan saz hasırlar için müşteri isteği doğrultusunda üretim yapılır. Ürün boyutları da farklı olabilir. Bunlara bağlı olarak da farklı fiyat seçenekleri mevcuttur. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler FETHİYE SAZ HASIR FİYATLARI için bizimle iletişime geçebilir. Hem fiyat teklifi almak hem de daha fazla bilgi almak için iletişim adreslerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.