ORTACA SAZ HASIR

ORTACA SAZ HASIR

Saz kamışların birbirine bağlanması veya örülmesi ile elde edilen saz hasırlar günümüzde pek çok alanda hem görsel hem de yapısal özellikleri ile tercih ediliyor. Birbirlerine bağlanması gerektiğinde genel olarak misina ipler tercih edilir. Belirtmek gerekir ki günümüzde sık kullanılmasının en temel nedeni doğal ürünlerden üretilmesi ve bu doğrultuda da doğal bir görünüme sahip olmasıdır. ORTACA SAZ HASIR firması olarak sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak her mekanın daha doğal ve ilgi çekici bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Son yıllarda dekorasyon uygulamalarında saz hasırın kullanımı oldukça artmıştır. Bunun nedenlerinden birisi ise insanların doğal alanlarda daha fazla ilgi göstermesi ve bu tür alanlara olan ihtiyacın artmasıdır. Firmamız tarafından sunulan hizmetler ile her alanın daha doğal ambiyansa sahip olması mümkündür.

ORTACA SAZ HASIR YAPANLAR

Saz hasır uygulamalarından yararlanmak isteyenler bu alanda profesyonel hizmet almaya özen göstermelidir. Böylece herkes istedikleri kalitede ve doğallıkta bir ürüne sahip olabilir. Saz kamışlar, dekorasyon uygulamalarında kullanılmak üzere oldukça uygun materyalledir. Bu kamışların örülmesi ya da birbiri ile birleştirilmesi doğrultusunda son derece güzel dekoratif ürünler elde edilebiliyor. ORTACA SAZ HASIR FİYATLARI arasında sizlere sunduğu kaliteli ürünler ile öne çıkan firmamız doğallığın her alanda etkili olmasını sağlar. Rengi de yapısı da doğal olan ürünlerimiz güzel mekanlar elde etmeniz konusunda size yardımcı oluyor. Aynı zamanda belirtmek gerekir ki isteyen kişilerin kolay bir şekilde ürünleri renklendirme imkanı da vardır.

ORTACA SAZ HASIR KAPLAMA

Saz hasır, özellikleri ve yapısı sayesinde birçok farklı alanda birçok farklı şekilde kullanılabilir. Bu doğrultuda en fazla yapılan kullanım şekillerinden bir tanesi kaplama uygulamalarıdır. Duvarlarda doğallığı ve kalitesi ile etkileyici bir görüntü sunar. Aynı zamanda dayanıklıdır ve izolasyon özelliği de mevcuttur. Bunun yanı sıra çatılarda da kaplama amacı ile kullanılabiliyor. Zemin ve tavan kaplaması şeklinde kullanımı da yaygındır. ORTACA SAZ HASIR KAPLAMA firması olarak bu alanda tamamen müşteri odaklı hizmet veriyoruz. Yani hem doğal ve kaliteli hem de ekonomik fiyatlı ve uzun ömürlü saz hasır ürünleri, uygulamaları sunarız.